logo
UAB “GerViva”
Verkių g. 36, Vilnius
LT-09109
Įm.kod: 302755812
PVM kodas: LT100006816717
Banko sąskaitos:
DNB: LT784010042502946917
SEB: LT417044060007819985
Swedbank: LT227300010131257732
Paysera: EVP9010001146609

EBAY | PirkAnglijoje.lt

Ebay – tai vienas didžiausių internetinių varžytinių puslapių. Pats ebay – tai ne elektroninė parduotuvė, o tik tarpininkas tarp pirkėjo bei pardavėjo.

Kuris ebay palankiausias?
Greičiausiai, jog geriausios sąlygos pirkti sudarytos ebay.co.uk puslapyje – nereikės mokėti muitų (iš Amerikos siunčiamioms prekėms jie yra taikomi), taip pat – žymiai paprastesnės siuntimo procedūros, ypač – naudojantis mūsų paslaugomis – mat Jums daryti nieko nereikės. Prieš pirkdami nepamirškite pasidomėti svaro ir lito kurso bei pasiskaičiuoti tikrąją prekės kainą litais.

Kaip pirkti?
Visų pirma, turite susirasti sau tinkamą prekę. Ieškant labai patogu naudotis kategorijomis (knygos, elektronika, buitinė technika). Nemažai pirkėjų pardavinėja prekes lokaliai (pvz. US Only – tik Amerikoje), tad pradžioje norimos prekės patariame ieškoti įvedus paieškos filtrą „Items available to: All Countries“, t.y. jog rodytų tik pardavėjus, kurie noriai siųs į Lietuvą. Tačiau visada galima susisiekti su pardavėju ir dauguma jų sutinka siųsti ir į Lietuvą.

Pirkti galima keliais būdais: iš karto, aukcionu ar keletos daiktų aukcionu.

1) Iškart nuperkami daiktai – nėra aukciono, reikalaujama suma sumokama ir prekė yra išsiunčiama.
2) Daiktų aukcionai – pardavėjas varžytinių būdu pardavinėja daiktą, o pirkėjas stato (angl. „bid“) savo sumą ir tikisi, kad aukcionas baigsis jo pergale.

Atsiskaitymas
Nupirkto daikto kainoje dažniausiai būna neįskaičiuotos siuntimo išlaidos. Šias sąlygas ir apmokėjimo variantus patartina paderinti su pardavėju prieš daikto pirkimo procesą.
Pinigus dažniausiai reikia pirma sumokėti, o tik po to laukti daikto. Tai – rizikinga, tačiau tokios taisyklės. Visų pirma, geriausia pirkti iš pardavėjų, kurie turi tik teigiamus atsiliepimus (positive feedback). Taip pat seniau užsiregistravę pardavėjai būna sąžiningesni. Prieš perkant daiktą būtina atidžiai perskaityti jo aprašymą – galima nusipirkti fotoaparato korpusą, mobilaus telefono muliažą ar panašiai.
Pavyzdys. Laimėjote aukcioną, dabar reikia apmokėti. Daugelis pardavėjų siūlo PayPal apmokėjimą, kurį aprašėme skiltyje „apie PayPal“.

Laukimas
Kuomet sumokėjote, teks laukti laukti ir dar kartą laukti. Pirmiausia, paštas atgabens Jūsų prekę. Tik tuomet, paštininkas ją atneš, o jei ji bus nedidelė – galbūt sugrūs į pašto dėžutę net nežiūrėdamas, ar ji yra nepažeista. Nupirkus daiktą, neaišku, ar jis jus pasieks – kartais pašte siuntiniai pasimeta, dingsta, ypač jei siunčiama neregistruotu paštu ir be draudimo. Iš pardavėjo tokiu atveju gailesčio neverta laukti – jis turi išsiuntimo kvitus.
Tačiau čia galime padėti mes – transportuojame greitai ir be jokių rūpesčių! Garantuojame, jog prekė Jus pasieks lygiai tokios pačios būklės, kokią mes gavome savo sandėlyje Didžiojoje Britanijoje. Išmėginkite mūsų paslaugą ir suprasite!